Dzisiaj jest 21 lip 2018, 1:04

grizlyy 700 FI, błotko, stoki i jeziora

dla mincla i Antka

Dyskusja o motoryzacji.
  • Autor
  • Wiadomość

basseb_PL

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Battlelog: XVI-basseb

• Bad Company 2: basseb_PL ; Pi2TeK

grizlyy 700 FI, błotko, stoki i jeziora

Post22 cze 2013, 15:28

Jak pisałem na SB tak macie :) 3 filmy kręcone olympusem 650 uz czyli jakość słaba.

do pierwszego filmu dorzucę jeszcze foty, żebyście zobaczyli kąt nachylenia stoku.
Spoiler:

efekt końcowy był taki, ze stałem zakopany do pół łydki w polu z lina z wyciągarki w pozycji sledzia do namiotu a kumpel na banzai wyjeżdżał :)
dodane foty
Spoiler:

moje ulubione bagno, w 2008 wtapiał tam Yutek, w 2011 ja (niestety sam sobie nie kręciłem)
Spoiler:

wodotrysków tu nie ma żadnych, po prosty kwestia trudnej przeprawy na wyciągarce i ciągłe przepinanie. Wyjechaliśmy stamtąd uwaleni błotem po czubek głowy. Wyobraźcie sobie wiejski sklepik i dwóch czarnuchów zajeżdżających po colę i fajki :)

Trzeci film to test snarkli i uszczelnienia układu i instalacji elektrycznej - z tego mam 4 filmy, z czego na jednym widać juz submarinę i fuksem udało się wyjechać.
Spoiler:
Obrazek

HeinzZ.

Moderator

Moderator

Awatar użytkownika

• Steam_id: STEAM_0:0:37387068

• Battlelog: KucykZagladyPL

• Bad Company 2: HeinzZ.

Re: grizlyy 700 FI, błotko, stoki i jeziora

Post29 cze 2013, 12:30

No ładnie, ja tam w aż tak trudny teren nigdy się ani quadem ani moim enduraskiem nie zapuszczałem. :D
Mnie osobiście niedźwiadki i taplanie w błocie nie za bardzo kręci zawsze wolałem wsiąść na Raptora znajomego i pozamiatać tyłem trochę na szutrówkach. :P
Pamiętaj, każdy post można zgłosić. Jeśli narusza regulamin, obraża Cię bądź temat po prostu jest zamknięty użyj 'wykrzyknika' w prawym górnym rogu.

Wróć do Motoryzacja