Dzisiaj jest 23 sty 2018, 13:03

Audio

Dyskusja o motoryzacji.
  • Autor
  • Wiadomość

RazotPL

Użytkownik

Użytkownik

Audio

Post17 lut 2013, 15:10

Poszukuje dobrego grania do mojego autka w przystępnej cenie (np tubę,wzmacniacz ,głośniki )jakieś propozycje?

majster89

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

Re: Audio

Post18 lut 2013, 11:34

Ja mam coś takiego:
Wzmak : http://moto.allegro.pl/wzmacniacz-blaup ... 52934.html
Skrzynia: http://moto.allegro.pl/rockford-punch-p ... 12278.html ma ją kumpel i ją chce do mojego golfa kupić, bo mój blaupunkt ma za słabą głębię basu. Z tej czujesz jak bas od dołu tak ciągnie. A nie tylko buuu buu. I NIGDY NIE KUPUJ TUBY NIGDY!!! Tylko skrzynka z bassreflexem. Kable zazwyczaj są ze wmnakiem, lub gratis do skrzyni.
Głośniki: wystarczy sam przód zrobić, półkę sobie z tyłu daruj przód i jeszcze raz przód ma grać. Jak masz ograniczony budżet zrób najpierw sobie granie w bagażniku. Czyli wzmak i skrzynia. Plus kable. A potem zrobisz sobie przód. Ja mam kable DIETZ i polecam tą firmę każdemu. W lato dochodzi właśnie ta skrzynia, co dałem w linku. I przód z HERTZ. Tylko podłączone będą bez wzmaka pod samo radio. A zakupię 2x 50W RMS bo tyle dźwignie to radyjko. I drzwi wygłuszę matami.
Radio: http://moto.allegro.pl/alpine-ida-x311- ... 73423.html mam takie i polecam bo z fabrycznych głośników jest o niebo lepiej a z HERTZ-ami będzie bajka.
i5-4670K @ 4,5GHz | ASRock Z87 Extreme 4 | Patriot Viper 16GB DDR3 2133MHz | MSI GTX 780 Lightning | Asus Xonar D2/PM | Plextor M5S 128Gb | Crucial MX100 512Gb | Be Quiet 680W | HR-02 - Macho | SilentiumPC Regnum L50 Pure Black

Antek

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Battlelog: ReticulatusSnake

• Bad Company 2: Antek01

Post18 lut 2013, 14:29

majster89 pisze:Głośniki: wystarczy sam przód zrobić, półkę sobie z tyłu daruj przód i jeszcze raz przód ma grać. Jak masz ograniczony budżet zrób najpierw sobie granie w bagażniku.

Z tym się akurat nie zgodzę. Jeżeli jeździsz sam, to spoko, ale weź sobie odpal wszystko, usiądź z tyłu i pozamykaj drzwi. W większości czuć tylko drganie kanapy i bas, a niewiele tego co leci z głośników z przodu.
Co do radia, to jak kupować to takie, aby mieć wyjście na wzmacniacz, aby dało się sterować tubą i wzmacniaczem z poziomu radia.

RazotPL

Użytkownik

Użytkownik

Post18 lut 2013, 14:51

Radio mam Pioniera (z regulacją ,wzmacniacz 4X50W) tylko nagłośnienia szukam w przystępnej cenie i takie żeby dobrze i długo grało

majster89

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

Post19 lut 2013, 11:56

Antek pisze:
majster89 pisze:Głośniki: wystarczy sam przód zrobić, półkę sobie z tyłu daruj przód i jeszcze raz przód ma grać. Jak masz ograniczony budżet zrób najpierw sobie granie w bagażniku.

Z tym się akurat nie zgodzę. Jeżeli jeździsz sam, to spoko, ale weź sobie odpal wszystko, usiądź z tyłu i pozamykaj drzwi. W większości czuć tylko drganie kanapy i bas, a niewiele tego co leci z głośników z przodu.
Co do radia, to jak kupować to takie, aby mieć wyjście na wzmacniacz, aby dało się sterować tubą i wzmacniaczem z poziomu radia.

Poczytaj sobie troszkę Antua. Tylko z przodu. Poza tym ma grać mi kierowcy a nie pasażerom nie jesteś chyba waflem i nie wozisz z tyłu codziennie 3 koksów :lol: A granie robię dla siebie a nie kogoś. Chyba, że we własnym aucie jesteś tylko pasażerem z tyłu :P O tym zapomniałem właśnie, żeby było sterowanie subem z poziomu radia. Montuj z przodu porządne speakery a antka nie słuchaj :mrgreen:
i5-4670K @ 4,5GHz | ASRock Z87 Extreme 4 | Patriot Viper 16GB DDR3 2133MHz | MSI GTX 780 Lightning | Asus Xonar D2/PM | Plextor M5S 128Gb | Crucial MX100 512Gb | Be Quiet 680W | HR-02 - Macho | SilentiumPC Regnum L50 Pure Black

Antek

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Battlelog: ReticulatusSnake

• Bad Company 2: Antek01

Post19 lut 2013, 14:06

Często mam tripy po kraju i nie zawsze jestem kierowcą (ostatnio w ogóle jakoś nie miałem okazji swoim autem zbyt często jeździć z wiadomego powodu), ale wiem jakie to jest wkurzające jak siedzisz u kogoś z tyłu i przez kilkugodzinną trasę słyszysz tylko naparzanie basu i nic poza tym.

CosmiChild

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Bad Company 2: CosmiChild

Post19 lut 2013, 15:52

Zamiast wypieprzać kasę na skrzynkę, lepiej zainwestować w dobry piec i kupić porządny zestaw głośników.
Skrzynia to bzdura. Jeśli dobierzesz odpowiednio głośniki to tuba nie jest Ci zupełnie potrzebna.
Ważne żeby był przekrój wszystkich tonów od samej góry do dołu. Pudło basowe wtedy jest wtedy zbędne.
Podobają ci się moje grafiki samolotów? Możesz wspomóc moją stronę w utrzymaniu.
Obrazek

RazotPL

Użytkownik

Użytkownik

Post19 lut 2013, 18:53

CosmiChild co polecisz ??

CosmiChild

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Bad Company 2: CosmiChild

Post19 lut 2013, 20:01

Nic nie polecę bo nie jestem na czasie już. Ostatni raz montowałem zestaw jakieś 2-3 lata temu.
Podobają ci się moje grafiki samolotów? Możesz wspomóc moją stronę w utrzymaniu.
Obrazek

Wróć do Motoryzacja