Dzisiaj jest 21 sie 2018, 7:21

Dziecinne zachowanie Kurka

IP serwera TS3: ts3.parszywaxvi.pl Obrazek
TS3: Download
  • Autor
  • Wiadomość

KosaZawszeSpoko

Członek PXVIA

Członek PXVIA

Dziecinne zachowanie Kurka

Post25 lip 2014, 10:22

Otóż dziś dostałem bana od kurka, strasznie dziecinne zachowanie, nie rozumiem jak chłopak w takim wieku może tak się zachowywać. Rozmowa była o wpływie prędkości pocisku na damage. Otóż jak powszechnie wiadomo im większa masa i prędkość pocisku, tym większe obrażenia pocisk zadaje, z prostego wzoru na pęd, czyli masa * prędkość. Kurek nie zgadzał się z tym, wykłócał się ze mną że nie mam racji itd. po czym powiedział żebym zamknął mordę. Śmieszy mnie to, że osoba w dojrzałym wieku nie potrafi przyznać się do błędu, powiedzieć "sory mój błąd, pomyliłem się" tylko dalej brnie w błędzie i mówi że gówno wiem itd. Najśmieszniejsze jest to że jak powiedział mi żebym zamknął mordę to odpowiedziałem mu tym samym, tylko że dostałem bana o powodzie "kultura". Na kanale było wielu świadków incydentu, ciekawe czy ktoś potwierdzi moją wersję bo zamieszany jest przecież sam "pan kurek" który okazuje się być całkiem niepoważnym, smutnym człowieczkiem który nie potrafi przyznać się do błędu i ma osobowość gimbusa. Zobaczymy co ze sprawy wyjdzie, mam nadzieje że post nie będzie usunięty, robię screena i sprawę będę nagłaśniać. Rozumiem że kurek jest tu jedną z najważniejszych osób ale takie sytuacje są niedopuszczalne

PS. dostałem perma :D
Obrazek

mincel82

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Steam_id: mincel82

• Battlelog: mincel82

• Bad Company 2: mincel82

Re: Dziecinne zachowanie Kurka

Post25 lip 2014, 10:41

Kosa, ja nie wiem co wy z Kurkiem wyprawiacie... w kółko się o coś gryziecie... nie mówię który ma rację a który nie... ale faktycznie Kurek jest deczko uparty.

Może jakoś się jednak dogadacie...
BF3: Obrazek BF4: Obrazek

Synkat

HeadAdmin Parszywej XVI

HeadAdmin Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Steam_id: synkat1980

• Battlelog: 182344090

• Battlenet: user#1234

Post25 lip 2014, 11:02

1 . HA ma zawsze racje
2 . Jeśli uważasz ,że HA nie ma racji to patrz punkt 1.
twitch.tv/synkat

mincel82

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Steam_id: mincel82

• Battlelog: mincel82

• Bad Company 2: mincel82

Post25 lip 2014, 11:04

Synkat pisze:1 . HA ma zawsze racje
2 . Jeśli uważasz ,że HA nie ma racji to patrz punkt 1.

Synkat, ale powiedzenie komuś 'zamknij mordę' i uważanie że jest ok, a potem za taką samą odpowiedź walnięcie bana to gówniarstwo jak diabli.

Jak K powiedział komuś żeby zamknął mordę to niech sam się nie obraża jak w odpowiedzi słyszy to samo, tylko niech przełknie to co usłyszał albo sam tak do ludzi nie mówi.
to śmieszna jest w jego wykonaniu.
Ostatnio zmieniony 25 lip 2014, 11:52 przez mincel82, łącznie zmieniany 1 raz
BF3: Obrazek BF4: Obrazek

KosaZawszeSpoko

Członek PXVIA

Członek PXVIA

Post25 lip 2014, 11:07

Od razu mówię że nie będę nic więcej tłumaczyć, wszystko jest opisane, świadkowie są, pytanie tylko czy ktoś coś z tym zrobi czy zostanie to zamiecione pod dywan zgodnie z zasadą "admin ma zawsze rację". Jeśli jest takie podejście to ja podziękuję, czekam na wypowiedź basseba i KJ

PS. to nie była rozmowa w sensie że kurek mówi do mnie zamknij morde, ja potem jakiś wywód i na koniec odpowiedziałem na to, tylko
"-zamknij morde kosa
- sam zamknij morde
- ban" :D
Obrazek

mr.misza

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Steam_id: misza_88

• Battlelog: mr_misza

• Battlenet: mrMISZA#2583

Post25 lip 2014, 11:39

Znając życie nie będzie konsekwencji - niestety .
Obrazek

Intel i5 4690K | MSI Z97 Gaming 3 | 2x4 GB G.Skill | MSI GTX970 4GB | Enthoo Pro | XFX Pro Series TS550W | BeQuiet Dark Rock Pro 2 | Crucial M4 128GB + Crucial MX100 512GB + Samsung SpinPoint F3 1TB + Seagate Barracuda 1TB| Samsung SyncMaster 2233

SLAWEK

Użytkownik

Użytkownik

Post25 lip 2014, 21:46

bylem swiadkiem tej i stwierdzam ze i 1 i 2 ponosza taka sama wine obaj niedawali za wygrana swoim przekonaniom i tak to bywa ze padaja slowa typu zamknij morde ale byl tez moment gdzie kurek nie to ze go bronie to wasz problem chcial zakonczyc rozmowe ale wy jak duze dzieci dalej swoje filozofie takze ogarnijcie sie we 2 a najlepiej dajcie sobie po strzale i idzcie na browara przerabialem i stwierdzam ze skutkuje

Kurek

HeadAdmin Parszywej XVI

HeadAdmin Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Battlelog: XVI-Kurek

• Bad Company 2: Kurek.pl_

Post25 lip 2014, 21:56

Dostałeś 2 razy ostrzeżenie słowne na ts żebyś skończył ten temat za trzecim razem mi nerw puścił ,bo ile razy można powtarzać ''dorosłemu człowiekowi'' ,żeby zrozumiał co do niego się mówi. Za czwartym razem dostałeś bana ,którego od razu zlikwidowałem.
Obrazek

qBAi

Użytkownik

Użytkownik

Awatar użytkownika

• Steam_id: kubazy

• Battlelog: 3easy

• Bad Company 2: Po prostu Kuba

Post26 lip 2014, 0:28

"Ja to bym od razu zrobił porządek!" Kuba qBAi Ż. 2014
Spoiler:

krzys29

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

Post26 lip 2014, 18:21

hahahaha Wazony pod dywan z tym :D

basseb_PL

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Battlelog: XVI-basseb

• Bad Company 2: basseb_PL ; Pi2TeK

Post30 lip 2014, 10:20

KosaZawszeSpoko pisze: czekam na wypowiedź basseba i KJ

Nie wiem czego Kosa tak naprawdę oczekujesz ode mnie i KJ publicznie. Z Kurkiem porozmawiałem po czym wypowiedział się na forum. Czy Wy doszliście do porozumienia? Nie wiem, nie słyszałem. Czy oczekujesz od osoby, którą określiłeś jako "nieumiejącą przyznać się do błędu" że przyzna się do błędu? Proponuję byście dogadali się sami ale jak nie będziecie mieć okresu.

Co do bana, to obydwoje się jebnijcie w czółko. Jeden, bo jak ma wkurwa to myli kick z ban a drugi, bo jak ma wkurwa to się doszukuje nie wiadomo czego...

Rozumiem, że jest ciśnienie na wyciąganie konsekwencji... Moim zdaniem nie jest to powód do OA, swoje jednak Kurek ode mnie dostał i tyle.
Obrazek

Kajot

Weteran Parszywej XVI

Weteran Parszywej XVI

Awatar użytkownika

• Steam_id: konradj83

• Battlelog: XVI-Velo

• Bad Company 2: kajot83

• Battlenet: velocityx#1483

Post30 lip 2014, 22:41

wzial bym udzial w dyskusji ale aktualnie zmieniam orientacje drzwi w lodowce ( z prawych na lewe zeby nie bylo )

podajcie sobie rece albo pokazcie fakofa. byle by bylo.
Z97 MAXIMUS VII HERO / i7 4790k Devils Canyon / H110i GT / 16GB DDR3 / Samsung 840 EVO 250gb / AKG K550 / Czekam na EVGA FTW 1080 / XFX 850w GOLD+ / WD Black 1TB&3TB / WD Green 1.5 TB / Evolv Tempered Glass / Razer DeathAdder / Xonar Phoebus / Dell u2713hm

Wróć do Parszywa XVI | TeamSpeak3